Naša história sa začala písať v roku 2004 kedy sme začínali s prevádzkou malej výdajne stravy v Rači. Po dlhom boji o udržanie sa a byť konkurencie schopní sme rozšírili naše podnikanie o ďalšie prevádzky v Bratislave. Kedy sme prevádzkovali výdajnu stravy aj na Ševčenkovej ulici. Neskôr do nášho portfólia zapadli aj rôzne firmy ktoré si u nás objednávali obedové menu pre svojich zamestnancov.

153 CANTEEN

Na Račianskej 153/A nás nájdete od roku 2014, kedy sme prebrali neúspešnú prevádzku po konkurencii ktorá sa v okolí netešila veľkej oblube. Preto sme sa rozhodli ísť inou cestou. Cestou kvalitných surovín od popredných dodávateľov aj za cenu nášho zisku.

DENNÉ ZÁSOBOVANIE

čerstvé suroviny

ČERSTVÉ SuROVINY

Dávame si záležať na čerstvosti dovezených surovín. Na prípravu našich pokrmov používame výhradne chladené mäso slovenského pôvodu s certifikátom kvality. Takisto aj zásobovanie čerstvou zeleninou od popredných slovenských dodávateľov. Záleží nám na čerstvosti surovín a preto máme nastavené denné zásobovanie, aby ste u nás dostali na tanier najvyššiu kvalitu.