– 153 CANTEEN –

kantína
s chuťou domova

kantína
s chuťou domova

Príďte si vychutnať tradičnú slovenskú a medzinárodnú kuchyňu s novými receptúrami v príjemnom prostredí administratívnej budovy na Račianskej 153/A.

Denné zásobovanie
čerstvými surovinami

Dávame záležať na čerstvosti dovezených surovín. Na prípravu našich pokrmov používame výhradne chladené mäso slovenského pôvodu.

Lahodná káva značky
Musetti po dobrom obede

Lahodnú kávu talianskej značky Musetti Vám radi pripravíme po dobrom obede. Krémová pena s výraznou chuťou.

Pizza menu každý piatok
– štyri druhy pizze

V ponuke máme tiež pizza menu za super cenu. Pizza menu pripravujeme priamo pred Vami každý piatok v týždni.

Pizza menu

6,50 EUR

V ponuke máme taktiež pizza menu za super cenu. Pizza menu pripravujeme priamo pred Vami každý piatok v týždni. V našej ponuke nájdete štyri druhy pizze. Toscana, alebo Klasika – pomodoro, syr, šunka, šampiňóny, kukurica, Provinciale – pomodoro, syr, saláma, cibuľa, feferóny, Margherita – pomodoro, mozzarella, bazalka a Montanara – pomodoro, syr, čierne olivy, paprika, bazalka – pizza pre milovníkov zdravej stravy. Vyskúšajte našu pizzu!

MENUČKO NA CESTE K VÁM

donáška

Ak sa u nás nemôžete zastaviť, či už kvôli pracovným povinnostiam, alebo sa Vám jednoducho nechce a máte chuť na svoje obľúbené menučko. Môžete si ho objednať cez donáškovú službu a my Vám k tomu radi pribalíme niečo navyše.

ČO NAPÍSALI O NÁS ĽUDIA

RECENZIE

Loading...
LAHODNÁ KÁVA MUSETTI

Musetti Cremissimo

Musetti Cremissimo

Káva Musetti Cremissimo predstavuje zlatý stred ponuky káv Musetti a zároveň jednu z najžiadanejších zmesou nielen medzi milovníkov kávy, ale aj medzi majiteľmi reštaurácií. Zmes 73% Arabiky a 27% robusty je charakteristická svojou nenapodobiteľnou vôňou. V každej šálke prináša perfektne vyvážené arómu a jemnú creme.

DENNÉ ZÁSOBOVANIE

Čerstvé Suroviny

ČERSTVÉ SUROVINY

Dávame si záležať na čerstvosti dovezených surovín. Na prípravu našich pokrmov používame výhradne chladené mäso slovenského pôvodu s certifikátom kvality. Takisto aj zásobovanie čerstvou zeleninou od popredných slovenských dodávateľov. Záleží nám na čerstvosti surovín a preto máme nastavené denné zásobovanie, aby ste u nás dostali na tanier najvyššiu kvalitu.

Čo obsahuje denné menu?

Každý deň máte na výber z piatich jedál a dvoch polievok z ktorých je vždy jedna bazmäsitá. Polievka je súčasť denného menu a neplatíte za ňu zvlášť. Naše jedlá obsahujú aj zdravú verziu prílohy ako je čerstvá zelenina. Vždy dva druhy jedál z denného menu su buď bezlepkové alebo vegetariánske. U nás je nápoj k menu samozrejmosťou.

Kde nás nájdete?

Nachádzame sa v administratívnej budove Reding Tower 1 na Račianskej 153/A v Bratislave. Dostanete sa ku nám električkami číslo 3 a 7 priamo z mesta na zastávku Malokrasňanská. Ak sa ku nám rozhodnete prísť autom, máte možnosť bezplatného parkovania v areáli ako náš zákazník.